Abone Ol, Destek Ol!

Abone Ol, Destek Ol!


Kaos GL’nin, iki ayda bir kapınızı çalmasını, Türkiye’den ve dünyadan haberleri, homofobi ve transfobi karşıtı hareketin gündemini sizinle paylaşmasını istemez misiniz? Dahası size sizden haber vermesini…

“Senelik abone ücreti sadece 50 TL, senede 50 TL’yi nelere vermiyoruz ki, neden Kaos GL Dergisi’nden esirgeyelim” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. 

Evet, bizce de bu derginin ayakta kalması için her birimizin yapabileceği bir şeyler var. Sizler de abone olabilir, dostlarınıza abonelik hediye edebilirsiniz.

“Dergiye destek olmak istiyorum ama koşullarım uygun olmadığı için evime gelmesini istemiyorum” mu diyorsunuz, siz yine de abone olarak dergiye destek olabilir, bir üniversite kütüphanesine Kaos GL dergisinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz…

Şimdiye Kadar Yayınlanmış Bütün Sayıların PDF’lerine Erişin!

Dergiyi eve götüremem, yurtta saklayamam diyorsanız internet üzerinden bütün sayılarının PDF versiyonlarına www.kaosgldergi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Dergi dosya konuları üzerinden yazılar, kaosgl.org sitesine girilmeye devam ediyor olacak.

Kaos GL Dergisi’ne abone olmak için;

  • Sayfa sonundaki Ek kısmında yer alan linkteki formu bilgisayarınıza indirin, ilgili kısımları doldurun ve bilgisayarınıza kayıt edin.
  • Formdaki banka hesap numarasına abonelik ücretini transfer edin ve doldurmuş olduğunuz abonelik formunu eğer mümkün olursa, banka ödemesine ait dekontun dijital bir örneği ile birlikte semih@kaosgl.org adresine gönderin. En kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

*Şu an için okurlarımıza sadece elektronik abonelik seçeneğini sunabiliyoruz. 

*Derneğimizin Aras Kargo Şirketi ile kurumsal anlaşması olup dergilerimiz kargo ile belirtilen adreslere gönderilmektir. Kargo poşetinin üzerindeki etikette Kaos GL Derneği’nin bilgileri açık olarak yer almaktadır.

Kaos GL Dergisi ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa yine semih@kaosgl.org adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.